loader image
E-Ticaret Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile birlikte yoğun bir internet kullanımı olan günümüzde para kazanmanın en ideal yollarından biri interneti kullanarak firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımını yaparak müşteriye pazarlamaktır. E-Ticaret ürün veya hizmeti istediğiniz web sitesi üzerinden çeşitli ödeme şekillerinden birini kullanarak almanızı sağlayan bir platformdur. Günümüzde Dünya üzerinde birçok firma ürün ve hizmetlerini e-ticaret aracılığı ile müşterilerine pazarlamaktadır. E-ticaret ile Türkiye’nin ya da Dünya’nın her tarafından satış ve alışveriş yapabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük işletmelerin en fazla kullanmış olduğu e-ticaret ile satış yönetimi her bütçe sahibinin alışveriş yapmasına olanak sağladığı gibi firmaların kolay ödeme seçenekleri sunmasıyla satışlarını artırmasına da olanak sağlayan en önemli yöntemler arasında yer almaktadır.

Online Ürün Satışı

Gündelik hayatımızın çoğu kısmını her geçen gün daha da fazla gelişmekte olan internet üzerinde geçirmekteyiz. Vaktimizin çoğunu internet üstünden geçirdiğimizden dolayı kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı online alışveriş yapılabilecek e-ticaret sitesi bulunmaktadır. İnternet üstünden alışveriş yaparak alışveriş için ekstra zaman kaybetmeksizin istediğimiz ürünü istediğimiz e-ticaret sitesi üzerinden Türkiye’nin hangi yerinde olursak olalım kapımıza kadar gelmesini sağlarız. E-Ticaret sitelerinde kolay ödeme seçenekleri haricinde kolay iade ile birlikte para iadesi avantajı da sunan online ürün satışı Dünya’da yayın olarak kullanılmaktadır.

Kredi Kartlı Ödeme

Dünya markalarını evimize getirmemize olanak sağlayan e-ticaret sitelerinden yapacak olduğumuz alışverişler için çeşit ödeme sistemleri bulunmaktadır. Mağaza alışverişinde kullanmış olduğunuz kredi kartları pos cihazları vasıtasıyla ilgili bankanın kartınızdan para çekmesine karşılık olarak internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde satın alacağımız hizmet veya ürün karşılığı mağaza pos cihazından farklı olarak sadece fiziki olarak bulunmayan ya da yalnızca internet üzerinden yapabileceğimiz Kredi Kartlı Ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile ödeme sistemleri için herhangi bir banka ile anlaşma yapılmadan tüm bankaların sistemlerini kullanmamıza olanak sağlayan ödeme sistemleri birçok firma tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.