loader image
Olivin Teknoloji - Biz Kimiz ?
Olivin Teknoloji; 10 yıldır Bilişim sektöründe bağımsız olarak hizmet veren grubumuz 2019 yılında Olvin Teknoloji olarak tek çatı altında toplanmıştır. Olivin Teknoloji geçmişinden gelen gücü sayesinde özgün ve yenilikçi kalite anlayışı ile sektörde yerini alan ve kısa sürede profesyonel hizmet ve kalitesiyle tanınan, bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Olivin Teknoloji, bugün yakın tarihinde yaptığı kaliteli yatırımlar ve vizyonu ile Olivin Teknoloji olarak özündeki kalite anlayışını inovasyonla birleştirerek E-ticaret Sistemleri, Mobil uygulamalar ve Dijital Dönüşüm alanlarına yeni bir form kazandırmış, E-ticaret Sistemleri, Mobil Uygulamalar, Entegrasyon ve Dijital Pazarlama çözümleri üzerine yürüttüğü çalışmalarla da sektöründe göz dolduran bir noktaya gelmiştir. Olivin Teknoloji olarak yürüttüğümüz güçlü Ar-Ge çalışmaları ve Teknolojik Dönüşümler devam etmektedir.
Misyonumuz

Sağlam bir araştırma ve inceleme süreciyle birlikte en kaliteli ve nitelikli sistemleri, tüketicilerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretmek ve en uygun fiyatlarla piyasaya sunmayı hedefledik. Şirketimizi bugünlere taşıyan ve gücümüzün de temeli olan değerlerimizden ödün vermeden, bilgi, birikim ve deneyimlerimizi güçlü Ar-Ge çalışmalarıyla teknolojinin olanaklarıyla birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmek geleceğe dair en güçlü misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Firmamız esas olarak gücünü takım çalışmasından ve tüketicilerin ihtiyaçlarını piyasaların dalgalanmalarına teslim etmeden yoluna devam ederek kazanmıştır. Her alanda liderliği hedefleyen, çalışanlarını ve müşterilerini önemseyerek değerlerini kazanca çeviren, ülke çapında yıldızı parlayan bir firma olmak,  vizyonumuzdur.

  • Güvenilirlik ve itibarı yüksek, değer kazanan sistemler tasarlayıp üretmek,
  • Çalışanlarıyla birlikte değişime ve gelişmeye açık, katılımcı bir ortam yaratmak,
  • Müşteri memnuniyetini önceleyen, müşterilerle ilişkilerde sürekliliğini esas almak,
  • Ar-Ge, teknoloji ve üretim teknikleri açısından sektörde lider bir firma olmak,
    Olivin Teknoloji’nin vizyonudur.