loader image
Web Tasarım Hizmetleri

Firmaların veya şahısların internet üzerinden hizmet veya ürünlerini tanıtmaları adına oluşturdukları çevrimiçi sistemlere verilen ad web tasarımdır. Firma veya şahısların talepleri üzerine web sitesi şekillendirilir. Firmanızın kurumsal kimliğini, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi eksiksiz bir şekilde müşteriye yansıtmanıza olanak sağlar. Dünya üstünde artan internet kullanımı sayesinde firma ve şahıslar daha çok tanınmak ve müşteriye ulaşmak için web sitelerinde daha iyi tasarımlar ile tanıtımını yapmayı tercih etmektedir. Profesyonel bir web sitesi tasarımı ile uluslararası rekabette firmalara güç kazandırmanın yanı sıra markanıza olan güveni de artırır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Uluslararası şirketlerin yapmış olduğu araştırmaya göre Google ya da diğer arama motorlarını kullanarak mobil cihazlar ve tabletlerden web sitelerine girilme oranı daha yüksek olarak tespit edilmiştir. Kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerini kaliteli bir şekilde web sitesi üzerinden tanıtması yeterli değildir. Değişen ve gelişen günümüz teknolojisinde akıllı telefon ve tablet kullanımının yaygınlaşması ile beraber bilgisayar ekranlarına göre tasarlanan web sitesi tasarımları tüm akıllı cihazlara göre uygulanması şart olmuştur. Mobil uyumlu web tasarım (Responsive) web sitesine giren kullanıcının ekran boyutu hangi çözünürlükte olursa olsun , web sitesini cihazın ekran boyutuna göre düzgün bir şekilde görünmesine olanak sağlar.

Arama Motoru Dostu Web Sitesi

Arama motorlarının web sitelerini sıralamak için atmış olduğu adımlar içerisinde oluşturulması gereken birçok kriteri vardır. Son zamanlarda arama motorlarının en çok aradığı yapı web sitesinin kullanıcı dostu olmasıdır. Sürekli gelişen teknolojik altyapıların yanında arama motoru optimizasyon web siteleri için vazgeçilmez bir yapı olmuştur. Kolay erişilebilen sayfalar, göz yormayan ve kullanıcının hangi sitede ne bulabileceğini kolaylıkla görmesini sağlayan temaya sahip web siteleri arama motoru dostu olmanın verdiği özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde kullanıcı işlem yapmış olduğu web sitesinde işlemlerini sürdürürken, herhangi bir sayfada gezinmeye çalışması esnasında yaptıkları işlemleri kısa sorunsuz ve basit bir şekilde gerçekleştirmektedirler.