loader image
Web Yazılım Hizmeti

Kurumsal firmaların ihtiyacı olan web site özellikleri farklıdır. Sebebi ise kurumsal firmaların faaliyet alanlarının farklı olmasıdır. Firmaların ihtiyacına yönelik bir çözüm üretebilmek için, farklı web site tasarımlarının yapılması gerekir. Web yazılımı geliştirilmesi ise farklı web sitelerinin hazırlanması için gerekli olan bir ekipmandır. Sıfırdan kodlanarak hazırlanan web sitelerine yine firmanın ihtiyacına yönelik özel olarak kodlanan ve sisteme entegre edilen özellikler işlemidir. Web siteniz için yapılacak değişiklikleri profesyonel olarak web yazılım geliştiren firmaların yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Web yazılım geliştirme hizmeti için mutlaka profesyonel firmalardan destek almalısınız. Sebebi ise web yazılım geliştirmeye hakim olmayan kişiler mevcut sistemin kod yapısını bozabilir ve sitenizi kullanılmaz hale getirebilir.

Web Tabanlı Yazılım

Web tabanlı yazılımlar internet üstünden hizmet veren ağ bağlantıları ile sağlanan yazılımlardır. Günümüzde bilgisayar tabanlı yazılımlar yerine, web tabanlı yazılımlar tercih edilmektedir. Sebebi ise web tabanlı geliştirilmiş olan yazılımların internet olan her yerden kolay bir şekilde erişilip değişiklik yapılmasına izin vermesi ve kullanımının daha pratik olmasıdır. Web tabanlı geliştirilen yazılımlarda tüm yapılan işlemler internet üstünde bulunan sunucu tarafından gerçekleştirilir. Web tabanlı yazılımı kullanan kullanıcı ise bir kod parçası sayesinde  sunucuya dahil olmaktadır.

Web Mobil Yazılım

Mobil yazılım sistemleri ile web sitesinin mobil uyumlu (responsive) olması arasında fark vardır. Web sitesinin mobil uyumlu olması tüm akıllı cihazlar üzerinden sorunsuz bir şekilde görüntülenmesine olanak sağlamaktadır. Mobil yazılım ise internet sitesi haricinde kurumsal firmaların kullanıcılarıyla iletişime geçtiği ayrı bir programdır. Android işletim sistemli mobil uygulamaların yayınlandığı platform Google Play store’dur. İos işletim sistemli mobil uygulamaların yayınladığı platform ise Apple Store’dur. Sizde firmanıza özel bir mobil uygulama yaptırmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.